Kadın itirafları

Aldatan kadınlar ve çarpıcı itirafları. | Kasım 1, 2009

Aldatan kadınlar

Bugün işyerimde bir arkadaşım ile konuşuyorduk. Bayanlar arasında bu tip konuşmalar çok olur. beğendiğimiz bir erkeği ya da hoşumuza giden yakışıklı bir çocuğu vakit kaybetmeksizin hemen koşarak birbirimize anlatırız. Necla nın sırıtarak gelişinden birşeyler anlatacağı belliydi, bense dinlemek için sabırsızlanıyordum doğrusu. İşte biz kadınları besleyen en önemli şeyler hemcinslerimizle ufak kaçamaklarımızı ya da hoşumuza giden erkekleri paylaşmak konuşmak. İster bunun adı dedikodu olsun ister başka birşey. Kadın psikolojisinde yeri önemli olan bir rahatlama şeklidir bu ufak itiraflar. Çoğumuz kendimize bile itiraf edemediğimiz olayları en yakınımızdaki kızlar ile paylaşır ve rahatlarız. Bende Necla olayı anlattıktan sonra düşündüm ve bunları paylaşmak için bir blog açmaya karar verdim. İşyerinden kızlarda bu olayı heyecanla karşıladılar. Sadece bir kişiyle bile paylaşmak ne kadar heyecan verirse binlerce insanın bu kaçamakları okuyacağını bilmekte bizleri heyecanlandırdı. Tabi isimlerimizi ve mekanları değiştirerek anlatmaya devam edeceğim. Elimde bir sürü itiraf var nasıl yetiştireceğim bilmiyorum. Bu arada sizlerde başınızdan geçen bu tip olayları mail adresine gönderirseniz yazıp paylaşmaya gayret edeceğim. Şimdi gelelim Neclanın olayına.

Necla aynı işyerinde beraber çalıştığım bir mesai arkadaşım. Çalıştığımız bina sekiz katlı ve tüm katları çalıştığımız şirkete ait. Yaklaşık ikiyüzelli çalışan hepimiz bir arada çalışıyoruz. Tabi dışarıdan gelip gidenleri de sayarsak burakam iki katına kadar çıkabiliyor. Neyse gelelim olaya sizlere onun yazdıklarını kendi ağzından aktarmaya devam ediyorum.

İşyerinden çıktığımda saat epey ilerlemişti ve günün yoğunluğundan dolayı aksi giden işler ve diğer sıkıcı olayların üzerine annemden gelen telefonla iyice canım sıkılmıştı. Havalar yeni yeni soğumaya başlamış ve artık kalın montlar kazaklar piyasa başlamıştı. Otobüs durağı oldukça kalabalıktı. Sıkılarak ileri doğru yürüdüm. Tam nasıl gideceğim diye düşünürken bir dolmuş pat diye yanımda duruverdi. Sevinerek dolmuşa bindim en arkada cam kenarında boş bir yer vardı orada oturanlar sıkışarak bana yol verdiler ve en dibe kadar ilerledim çünkü ineceğim yer son durağa yakındı. Yanımda lise öğrencisi bezgin bir genç oturuyordu. İstanbul ve trafik çilesi onuda hayatından bezdirmişti suratından apaçık bir şekilde belli oluyordu. Bende cep telefonumun kulaklığını takarak radyo dinlemeye başladım.

Az sonra dalıp gitmişim bacaklarıma değer bir diz ile irkildim. Uyuyup kalınca eteğim bacaklarımın üzerinden sıyrılmış ve siyah ince çoraplarım dizlerimin bir karış üzerine kadar sıyrılmıştı. Gözlerimi tekrar kısarak yan taraftaki gence doğru baktım. adeta beni uyandırmamak için nefes bile almıyordu. Bacaklarıma bakıyordu. İlkönce sinirlendim fakat daha sonra içimde garip bir sıcaklık hissettim o kadar stresli bir günden sonra bacaklarıma bakılması hoşuma gitmişti. En arka beşlideki son kişide inince sadece ikimiz kaldık dolmuşta. Genç utanıyor sıkılıyor ama gözünüde bacaklarım ve siyah çoraplarımdan alamıyordu. Bense uyuyor numarası ile kah bacak üstüne atıyor kah bacaklarımı oynatarak müthiş frikikler veriyordum. Genç oldukça etkilenmiş görünüyordu. İşi biraz daha ilerleterek omzumu dayadım hiç kımıldamıyor adeta nefes bile almıyordu. Belki de bu gencin hayatında bir kez bile seks yapmamış olduğu aşikardı.

Oyunu giderek ilertettim ve bacaklarımı onun bacaklarına sürtmeye başlamıştım. Sanki o an bacaklarımı ve kadınlığımı okşasa ses çıkaramayacak duruma gelmiştim. Hem utanıyor hemde 32 yaşına kadarhayatımda yaşamadığım bu garip duyguyu içimde çözmeye çalışıyordum.Ufak tefek vücut hareketleriyle eteğimi neredeyse kasıklarıma kadar sıyırmayı başarmıştım. Artık bu genç için muhteşem bir görsel şölen sunuyor ve bunu arsızcabencilce yapıyordum. Artık ıslanmaya başlamıştım. Utanmıyor ve onun beni seretmesinden tuhaf ama güçlübir zevk alıyordum. İçimden bana dokunması için adeta tanrıya yalvarıyordum.

Son durağa yaklaştığımızda gözlerimi açtım ve toparlandım o da başka tarafa bakmaya başladı evet bu küçük oyun sona ermiş ve eve gitme vakti gelmişti. ama kalp atışlarım hala çok hızlı bir şekildeydi. Öyle ki o an dudaklarıma yapışsa karşılık verebilirdim. Sonunda ineceğim durağa geldiğimde aklıma küçk bir oyun geldi. İnmek için onun önünden geçerken pat diye kucağına oturuverdim ve iki üç saniye kadar kımıldamadım. O da hiç beklemediğibu hareket karşısında istemsiz olarak belimi kavrayıvermişti. Çok çok özür dilerim derken neredeyse burun buruna geldik ve onun nefesini yüzümde hissettim ılık sıcacık bir nefesti. Hemen toparlanarak ayağa kalktım ve yürümeye başladım. Gencin kucağına oturuğumda onun erkekliğini tamamen kalçalarımda hissetmiştim. Necla dedim ne kadar da kaltak bir iş yaptın. Sonra gülümseyerek evimin yolunu tuttum…

Reklamlar

Yorum Yapın »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: